США вдалося уникнути медикаментозного колапсу

6 травня 2012 | Автор: Андрій

http://mmma.org.uk/roemheld-uk-launches-new-website/?doing_wp_cron=1507711098.3736441135406494140625 Як відомо, цієї зими фахівці від галузі охорони здоров’я Сполучених Штатів робили заяви про те, що незабаром країна може зіткнутися з великою фармакологічною кризою. Першою «ластівкою» цієї заяви стали звістки про те, що в країні має місце гострий дефіцит лікарських препаратів, які використовуються для лікування самої поширеної форми дитячої лейкемії.

enter site Як вдалося пізніше встановити, відразу 5 великих американських компаній, які працюють в сфері медицини, займаючись виробництвом метотрексату проти гострого форми лейкозу, сильно загальмували, а пізніше повністю припинили виготовлення цих ліків.

Судячи з останніх отриманих даних, країні все ж таки вдалося уникнути краху, повідомляють закордонні Інтернет ЗМІ. Так, за даними на поточний рік, дефіцит лікарських засобів в країні скоротився приблизно на 50%. Насамперед, причиною такого скорочення став той факт, що Барак Обама президент США значно розширив повноваження FDA – нашою мовою Управління з продовольства і медикаментів США.

buy Seroquel cheap Додати коментар: