Сайт англійської Вікіпедії призупинив роботу

25 лютого 2012 | Автор: Андрій

enter site Джиммі Вейлз, який є творцем одного з найбільш відвідуваних сайтів в світі – вільної енциклопедії Вікіпедія, закликав користувачів Всесвітньої павутини виступити проти нового закону про піратство. В знак протесту, Вейлз вирішив призупинити роботу Вікіпедії, правда, тільки англомовної версії.

http://fantastic-ideas.com/ За його словами, основна причина такого рішення – прийняття нового закону, який отримав назву «Stop Online Piracy Act». Зараз Конгрес займається його розглядом. Таким чином, Вікіпедія буде недоступна кілька годин для користувачів.

Як відомо, згідно з положеннями цього закону, власники авторських прав на той чи інший контент набувають дуже широких повноважень у боротьбі з піратами. Зокрема, рекламні сервіси або платіжні системи на їх вимогу можуть припинити співпрацю з будь-яким сайтом або навіть пошуковою системою. У свою чергу, провайдери мають право обмежити доступ відвідувачів сайту.

На думку Джиммі Вейлза, даний закон порушує свободу слова на просторах Всесвітньої павутини. Він вважає, що зупинка роботи Вікіпедії перешкодить прийняттю «Stop Online Piracy Act».

Наближається тепла пора року, і ви, напевно, хочете знати установка кондиционеров цена, щоб комфортно почуватися навіть при високій температурі повітря.

go site Додати коментар: