Розумна техніка для ванної і спальні

22 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://rnrorganisation.co.uk/event/open-data-camp-5/feed/ Тепер мобільні телефони вже не можна називати єдиним розумним пристроєм. Справа в тому, що останні моделі побутової техніки, які були показані в рамках виставки CES, також дивують своїми функціями. Поряд з функціональними смартфонами і комп’ютерами на цій виставці продемонстрували і розумну техніку для ванної і спальні, а саме – сучасні пральні машини, холодильники, печі та інші товари для дому.

source url Так, всесвітньовідома компанія LG Electronics з Південної Кореї порадувала своїх прихильників цілою серією нових електричних побутових приладів під назвою «Thing», які можуть підключатися до маленької домашньої мережі Wi-Fi, і відповідно, управлятися за допомогою смартфона або комп’ютера.

Сюди входять і пральні машини, якими власник може управляти навіть з свого офісу, щоб вони працювали в найбільш економічному режимі, і пилососи-роботи, які працюють на дистанційному управлінні і мають вмонтовану камеру спостереження, а також чимало інших приладів нового покоління.

Крім того, LG Electronics також представила «розумний холодильник», який обладнаний сенсорним екраном LCD і вміє відображати таблицю для споживачів, на якій вказується, які продукти і де саме знаходяться в холодильнику, а також коли закінчується їх термін придатності.

А дать объявление стосовно продажу-купівлі якокої-небудь техніки чи послуги можна на дошці оголошень України, яка знаходиться за адресою buysell.com.ua.

http://oceanadesigns.net/sitemap.html Додати коментар: