Програму американських шатлів успішно завершив Atlantis

26 липня 2011 | Автор: Андрій

click here 21 липня цього року, в 13 годин 57 хвилин за московським часом, Atlantis, американський космічний човник з екіпажем з чотирьох осіб, здійснив успішну посадку на мисі Канаверал. Цим же апарат завершив американську програму шатлів. Про це повідомляє Lenta.Ru.

enter site Нагадаємо, 8 липня 2011 відбувся старт шаттла Atlantis. В рамках свого польоту апарат успішно доставив 3,9 тонни вантажів і транспортний вантажний модуль під назвою «Рафаелло» на МКС. Всього апарат провів 13 днів в космосі, а після розставання з МКС успішно виконав самостійне завдання.

З вантажного відсіку човника, екіпаж відправив у космос супутник PicoSat, розміри якого становлять 13 х 13 х 25 сантиметрів. Цей супутник повинен тестувати сонячні батареї.

Цей політ став 33-м в історії цього шаттла і одночасно останнім. Крім того, це також останній політ в 30-річною програмою шатлів.

Як стало відомо, після того, як всі американські кораблі вирушать до музеїв і наукові центри, вантажі на МКС будуть доставляти російські кораблі «Союз».

Мечтаете выучить английский язык? Можно посетить курсы английского языка в киеве и стать настоящим знатоком этого языка, который сегодня считается наиболее популярным и востребованным в мире.

source Додати коментар: