Prestigio PER3172B – барвиста електронна книга

13 листопада 2011 | Автор: Андрій

how to buy fincar without a prescription Компанія Prestigio презентувала букридер, який має кольоровий дисплей і підтримує мультимедійні файли. Новинка отримала назву Prestigio PER3172B.

buy Maxalt cheap online Букридер має TFT-дисплей з діагоналлю в 7 дюймів і покриттям антивідблиску. Дозвіл екрану складає 800 на 480 крапок. Завдяки таким параметрам користувачам буде зручно переглядати не тільки електронні варіанти книжок, а й газет, журналів. Пристрій «читає» більшість із найбільш поширених форматів текстових файлів. Так само в електронній книзі передбачена функція зміни розміру шрифтів. Prestigio PER3172B «читає» аудіофайли і підтримує HD-відео і зображення, завдяки потужній відеокарті. До речі видеокарты Одесса доступні на офіційному сайті бренда incart.in.ua.

Пристрій працює на процесорі ARM9 з частотою 400 Мгц і підтримкою DSP. Об’єм вбудованої пам’яті складає 2 Гб. На корпусі пристрою є слот для карт microSD ємністю до 16 Гб. Без додаткової підзарядки при активному використанні пристрій може працювати до 8 годин.

Купуючи букридер, клієнти так само отримують фірмовий чохол, microUSB-кабель, блок живлення, інструкцію і гарантійний талон на 2 роки.

get link Додати коментар: