Офісні працівники можуть переживати стрес через електронну пошту

11 травня 2012 | Автор: Андрій

see Як з’ясували американські дослідники з Каліфорнійського університету, необхідність час від часу перевіряти електронну скриньку викликає у офісних працівників досить сильний стрес. Крім того, це також стає причиною поганого зосередження на будь-якій поставленій задачі.

buy Lyrica belfast В рамках нового дослідження американські вчені прикріпили спеціальні монітори серцевого ритму до користувачів комп’ютерів одного з заміських офісів. Таким чином, ці датчики відстежували не лише серцевий ритм, але й як часто учасники дослідження переключаються між вікнами різних комп’ютерних програм.

В результаті було встановлено, що ті люди, які часто заглядали в свою електронну пошту, в середньому перемикали вікна комп’ютерних програм 37 разів на годину. В свою чергу, ті люди, у яких не було такого службового обов’язку, в середньому робили це всього 18 разів на годину.

При цьому частота серцевих скорочень у першої групи учасників даного дослідження в кілька разів перевищувала норму. За словами вчених, це пояснюється тим, що вони постійно перебували в так званому «стані бойової готовності».

follow site Додати коментар: