Одяг, який стає прозорим, коли ви брешете

19 липня 2013 | Автор: Арсен

source site Данський дизайнер Даан Рузгаард запропонував новий одяг для банкірів і людей, що працюють у фінансовій сфері. Залишилася дрібничка – умовити людей надягати такі костюми.

buy modafinil mexico Дизайнер – новатор і його команда вирішили повністю змінити уявлення людей про одяг як такий і про його функції. Зараз молоді дизайнери активно працюють над створенням костюма, який реагуватиме на найменші зміни в організмі свого господаря.

Так, дещо раніше, вони вже представляли модель жіночого плаття, яке стає прозорим, коли у його господині частішає пульс. Сьогодні Даан вирішив створити призначений спеціально для банкірів костюм, який також втрачає колір і стає прозорим, але вже при брехні свого носія.

термобелье купить

Варто відзначити, що фірма дизайнера Studio Roosegaarde славиться в першу чергу зовсім не іновативністю розробками в області одягу. Вона займається дослідженнями і впровадженням різних технологічних нововведень у галузі інфраструктури. Приміром, вони за допомогою фотолюмінесцентної фарби придумали систему освітлення нічних доріг.

Сам дизайнер так говорить про свої проекти: «Технології – це наша друга шкіра, наша друга мова, це те, за допомогою чого ми спілкуємося, обмінюємося досвідом і збираємо потрібну інформацію. Ми дні безперервно проводимо, дивлячись в екрани айфонів і смартфонів. Але можуть чи ні ці гаджети стати ще більш тактильними, ще більш інтуїтивними? ”

До роботи над створенням такого костюма залучені кращі фахівці своєї справи, і, як підкреслює сам Даан, зовсім скоро він буде готовий. Костюм дійсно буде говорити оточуючим про правдивість слів, тому як буде реагувати на найбільш незначні зміни пульсу, дихання і серцебиття.

Where can i buy some Orlistat 120 mg online only using cash or money orders Додати коментар: