Новий калькулятор і миша з калькулятором від Canon

22 жовтня 2011 | Автор: Андрій

go site Як повідомляють авторитетні hi-tech видання, всесвітньовідома компанія Canon представила світу кілька корисних аксесуарів для персональних комп’ютерів, які доповнюють їх клавіатури без цифрового поля.

here Перший пристрій має назву X Mark I Mouse Lite. Він представляє собою мишу, яка підключається до персонального комп’ютера за допомогою інтерфейсу Bluetooth 2.0, і має калькулятор зі стандартними можливостями обчислення даних. Цей пристрій був створений спеціально для власників PC і Mac, яким для повноцінної роботи потрібна клавіатура з цифровим полем.

Інший пристрій отримав назву X Mark I Keypad. Він не виконує функцій миші, проте володіє збільшеним розміром клавіш, а також живиться від сонячної батареї або від батарейок типу ААА.

Як планує компанія, пристрій X Mark I Keypad надійде у продаж ближче до кінця цього року, в X Mark I Mouse Lite, швидше за все, на початку наступного року. Приблизна ринкова ціна кожного з пристроїв становить 60 американських доларів.

А оригінальні аксессуары для iphone 4 можна придбати в інтернет-магазині за адресою i-cult.com.ua. Ціни приємно вас здивують.

http://crug-glas.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://crug-glas.co.uk/gallery/_w6a8589/ Додати коментар: