Нові вітряні турбіни – енергія на низьких швидкостях

29 лютого 2012 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/images/granite/torroncino/torroncino.jpg Звичайні, стереотипно розроблені вітряні турбіни вимагають багато вільного простору навколо себе, піднесену місцевість і наявність сильних вітрів. Однак спроектовані по-новому конструкції можуть змінити становище.

buy provigil france Новий Wind Harvester є серйозним відхиленням від самої конструкції вітрової турбіни не тільки через свою горизонтальну споруду та тип рух, необхідний для виробництва електроенергії, але й через те, що зможе виробляти електроенергію і на високих, і на низьких швидкостях вітру.

Механізм Wind Harvester заснований на зворотно-поступальному русі, який використовує аеродинамічну поверхню подібно тому, як це робиться на літаках. Він практично безшумний і може генерувати електроенергію на низькій швидкості вітру, що може привести до меншого опору для нових установок. Конструкція також може функціонувати на більш високих швидкостях вітру, ніж здатні робити це нинішні вітрові турбіни.

Винайшов Wind Harvester засновник Wind Power Innovations Хет Евдемон за підтримки проекту Future Factory заводу університету в Ноттінгемі Nottingham Trent University. Планується, що великомасштабна робоча модель буде встановлена в Національному парку Пік-Дистрикт у Великобританії.

А якісні і популярні серед населення чемоданы Ricardo Beverly Hills можна придбати за доступними цінами в Інтернет-магазині www.lookway.ru.

http://emindfolks.com/portfolio_item/onlinetamilcinema-com Додати коментар: