На МКС залишилося 3 члени екіпажу

18 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://sergiobelletini.com/?p=7424 Після успішного повернення з Міжнародної Космічної Станції двох російських космонавтів і одного американського астронавта, яке відбулося 16 жовтня в 8.00 за московським часом, коли “Союз ТМА-21” приземлився в степах Казахстану, на борту МКС залишилося 3 члени екіпажу.

http://theblindclub.com/?krigo=i-want-to-buy-pregnizone-without-a-prescription У п’ятницю на Землю повернулися члени Експедиції 28 Андрій Борисенко та Олександр Самокутяєв, а також Рональд Гаран. Самопочуття і стан здоров’я космонавтів хороше. А Дитячі садки продовжують набирати все нових дітей, а не відкидають їх, як це на даний момент зробили з космонавтами МКС.

На МКС продовжують роботу члени Експедиції 29: новий командир екіпажу американець Майкл Фоссум, росіянин Сергій Волков і японський космонавт Сатоши Фурукава.

Космонавти Експедиції 29 повинні пробути на борту МКС у складі трьох осіб до листопада. Вони будуть продовжувати наукові експерименти в лабораторії Космічної Станції та забезпечувати коректне функціонування орбітальної станції.

follow link Додати коментар: