MORPHotel – готель з хребтом

18 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://sandsfoot.com/domains/weymouthcc.co.uk Є багато готелів, які встигли залишити прекрасні враження тим, як вони побудовані. Архітектурні чудеса змушують людей буквально втрачати щелепу від подиву і дають їм можливість насолодитися своїми унікальними формами. MORPHotel ж змусить Вас благоговіти перед своєю красою.

go to site Дивовижний проект є дітищем Джанлука Сантосуоссо, колишнім студентом НККР. Сантосуоссо придумав концепцію, коли він був частиною MAA Self Sufficient Buildings Development Studio, під керівництвом Віллі Мюллера.

Захоплюючий готель буде сформований шляхом об’єднання мобільних житлових одиниць. Ці пристрої можуть переміщатися в морі як круїзні судна і будуть дуже легкі в налаштуванні відповідно до погодними умовами і формою місцевості. Цікаво, чи з’являться вони коли-небудь в туристичному місті ялта. Думаю, що так!

Структура має певну схожість з хребетним відділом людини. Так само, як і хребет, ця структура буде складатися з безлічі окремих одиниць, що забезпечить їй гнучкість. Основний “хребець” складатиметься з ресепшена, послуг громадського харчування та керуючого відділу.

http://advancedgastroonline.com/gi-corner/diseases-and-conditions-2/feed/ Додати коментар: