Марс був заселений відносно недавно

18 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://spartinadesign.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1513025059.0532538890838623046875 Обстеживши нові регіони на Марсі, а саме західний каньйон Valles Marineris і місцевість під назвою Noctis Labyrinthus, геологи прийшли до висновку, що Червона Планета могла бути заселена ще зовсім недавно.

У гірських скелястих породах вчені виявили достатню кількість мінералів, які можуть утворюватися тільки при наявності рідкої води.

“У регіоні під назвою Noctis Labyrinthus ми виявили кілька видів мінералів, які утворилися при наявності води” – каже Катрін Вайтц (Catherine Weitz), учений з Інституту Планетарної Науки (Planetary Science Institute). А сексшоп запорожье доступний в Інтернеті за адресою sex-paradise.com.ua.

“Глина, яку ми знайшли, багата на залізо, алюміній і магній. Це так звані смоктати з тришаровим пакетом виду тетраедр-октаедр-тетраедр. Зв’язок між пакетами слабкий, туди проникає вода, через що мінерал сильно набухає. Порода глинистих мінералів, які ми знайшли в Noctis Labyrinthus, набагато молодша інших мінералів, знайдених у древніх скелях на Марсі. Це говорить нам про те, що в різних областях Марса були різні водні умови”.

see url