Китай вперше виводить на орбіту модуль космічної станції

5 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://ridgewayfriends.org.uk/blog/page/3/ В 9.16 вечора за місцевим часом 29.09.11, Китай успішно вивів свій перший житловий модуль на орбіту за допомогою ракети носія Long March 2F, тим самим підсиливши геополітичні амбіції партії і затвердивши про працездатність народної космічної програми.

Lyrica order form Китай – третя країна (після Росії і США), яка може самостійно запускати в космос пілотовані кораблі, що мають на своєму борту власні технології – тепер приєднується до старої «Холодної Війни» за право створити власну космічну станцію на орбіті.

8,5 метровий Tiangong 1 (це означає «Небесний Палац») залишиться на орбіті протягом 2 років. За цей час, Китай запустить три місії на орбіту, які повинні будуть зустрітися з цією лабораторією. Shenzou 8 і Shenzou 9 запускаються в листопаді і на початку 2012, відповідно, будуть безпілотними місіями, призначеними для тестування різних систем зближення і технологій стикування.

Багато хто говорить, що Китай тільки зараз робить те, що США і Росія робили в 70-х роках, і що МКС є проектом, випереджаючим Китайців на світлові роки вперед.
_____
А если вы хотите что-либо купить или продать, то можно воспользоваться доской объявлений. Дело в том, что доска объявлений – это своего рода место встречи покупателей и продавцов.

http://ariasecuritycompany.com/page/64422130294/ Додати коментар: