Kingdom Tower – проект найвищої будівлі в світі

22 жовтня 2011 | Автор: Андрій

go here Аравійський мільярдер, принц аль-Валід ібн Талал ібн Абдель Азіз ас-Сауд вибрав Saudi Binladin Group для будівництва в Джидді найвищої вежі в світі, яка перевершить нинішнього рекордсмена дубайський хмарочос Бурдж-Халіфа (Burj Khalifa).

http://ridgewayfriends.org.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://ridgewayfriends.org.uk/the-ridgeway-partnership-newsletter-launched/ Висота вежі Kingdom Tower перевищить 1 тис. метрів, а її будівництво обійдеться в 4,6 млрд. ріалів ($ 1,2 млрд.). Висота вежі зобов’язує мати одну з найскладніших систем ліфтів у світі. Усього підйомників в будівлі буде 59, у тому числі п’ять двоповерхових. Очікувана швидкість ліфтів – 10 метрів в секунду (36 км / г). На рівні 157 поверху планується звести оглядовий майданчик діаметром 30 метрів. Будівництво вежі, в якій будуть як офіси, так і готель, і квартири, планується завершити приблизно через п’ять років. Про свій намір побудувати хмарочос аль-Валід оголосив ще три роки тому. Ось такі Новости недвижимости на сьогодні.

А ще варто сказати, що новий хмарочос стане основним об’єктом при будівництві в Джидді комплексу Kingdom City, який оцінюється в 100 млрд. ріалів. Керуючою організацією при реалізації даного проекту виступає Emaar Properties PJSC, яка є найбільшим в Об’єднаних Арабських Еміратах оператором-забудовником. Дана компанія управляла будівництвом вежі Бурдж-Халіфа, висота якої становить 828 метрів.

go Додати коментар: