Elemment Palazzo – футуристичний концепт розкішного автофургона

17 жовтня 2011 | Автор: Андрій

go to site Сьогодні стали досить звичними комфортабельні каюти на яхтах і розкішні салони літаків, які часто представляють собою повноцінний офіс або будинок для подорожей. Забезпечити подібною розкішшю автофургон задумала австрійська компанія Marchi Mobile, для якої німецький промисловий дизайнер Луїджі Колані (Luigi Colani) намалював футуристичний проект, названий Elemment Palazzo. По суті – це двоповерховий будинок на колесах довжиною 11,58 м і висотою 4,11 м.

http://toriigateinc.com/welcome-to-our-new-website-3/ Зручності футуристичного автобуса Marchi включають ванну з душовою кабіною, міні-кухню, системи навігації та зв’язку, супутникове телебаченням і інтернет, 40-дюймові телевізори. Шість крісел для відпочинку бізнес-класу мають функції масажу для додаткового розслаблення. Також є бар, окреме місце для багажу зі спеціальним місцем для взуття. В цілому, мобільний фургон Elemment Palazzo має простір 30 квадратних метрів.

Розкішний будинок на колесах оснащений 510-сильним двигуном і АКПП. Має унікальний карбоновий задній дифузор і подвійні спортивні вихлопні труби.

А новые гдз по русскому языку 8 класс бархударов можно найти в Интернете по адресу www.wantuz.ru. Кроме этого здесь есть и гдз по другим предметам.

http://oceanadesigns.net/envira/autumn-swirl/ Додати коментар: