Для розробників вийшла версія Windows 8

27 жовтня 2011 | Автор: Андрій

watch Як стало відомо, корпорація Microsoft готова відкрити свою нову ОС під назвою Windows 8 для розробників. Про це представники корпорації повідомили в рамках конференції BUILD, яка проходила нещодавно в Сполучених Штатах, а точніше в Анахаймі. Вони сказали, що зовсім скоро з офіційного сайту Microsoft можна буде завантажити файл з попередньою збіркою нової операційної системи.

see Взагалі ОС Windows 8 буде існувати у двох версіях. Одна з них призначена спеціально для мобільних чіпів ARM, а інша, звичайно, для персональних комп’ютерів х64/х86. Але поки що розробникам буде доступна лише остання, пише на своїх сторінках видання PC World. Справа в тому, що повністю розробники ще не підготували версію операційної системи для чіпів ARM.

Кажуть, що нова ОС Windows 8 буде забезпечувати швидшу роботу в Інтернеті, таким чином відвідування веб-сайтів та Інтернет-магазинів, наприклад магазин фен шуй, значно пришвидшиться.

Стівен Сінофскі, який обіймає посаду президента підрозділу Windows у Microsoft сказав, що збірка операційної системи Windows 8 для розробників буде регулярно оновлюватися. А в найближчому майбутньому компанія випустить бета-версію, а трохи пізніше і реліз-кандидат, а вже після цього фінальну версію Windows 8.

Проте терміни виходу офіційної версії Windows 8 для розробників керівництво компанії не спішить розкривати. Говорять про те, що, швидше за все, вона з’явиться в продажу влітку або восени 2012 року.

http://woodwardccf.com/our-staff/joebean/ Додати коментар: