Безпілотник вперше приземлився на палубу авіаносця

11 липня 2013 | Автор: Арсен

Здійснилася без сумніву історична подія, яка може назавжди змінити принципи ведення бойових дій. Вчора на палубу авіаносця USS GEORGE HW BUSH успішно приземлився безпілотний літак X-47B.

http://airporttourandtravel.com/forum/emi5t4b.php?csod=nice-wordings-in-punjabi БПЛА X-47B виконав першу посадку на авіаносець, а через короткий час і другу. З цього моменту починається історія повністю автономних ударних безпілотників.

Історична посадка пройшла в повністю автоматичному режимі і відбулася у відкритому морі біля берегів Virginia Beach, штат Вірджинія. Безпілотник чітко зайшов на посадку, торкнувся палуби в розрахунковій точці, зачепив гаком трос аерофінішерів і після короткої пробіжки зупинився.

Представник ВМС США Рей Мабус порівняв посадку X-47B за значимістю з першою в світі посадкою літака на авіаносець (в 1911 році пілот Юджин Елі посадив свій біплан на корабель). Начальник військово-морських операцій ВМС США адмірал Джонатан Грінерт назвав безпілотник і його можливості «чудесним технологічним подвигом». Зазначимо, що за посадкою безпілотника спостерігали не тільки військові та інженери, а й репортери.

Дійсно, реактивний стелс-БПЛА, що злітає з палуби авіаносця і розвиваючий високу дозвукову швидкість польоту, може докорінно змінити принципи ведення війни. Скритність, велика дальність польоту і тривалий час знаходження в повітрі роблять безпілотник X-47B ідеальної «довгою рукою» авіаносця. Завдяки безпілотнику з бойовим радіусом близько 2000 км, авіаносці зможуть діяти поза зоною досяжності ракет і винищувальної авіації противника.

alli orlistat Додати коментар: