Бездротовий монітор від Fujitsu

22 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://thelakotaculturalexchangeprogram.org/about/ В рамках конференції під назвою СеВІТ 2011, яка проходила нещодавно в Ганновері, компанія Fujitsu представила перший у світі функціонуючий прототип монітора компактних розмірів, який працює без кабелю подачі живлення і відеосигналу.

go site Діагональ екрана бездротових моніторів Fujitsu становить 22 дюйми. А постачання живлення здійснюється за допомогою технології SUPA, шляхом наведення індукції від сигналу передавальної антени у вбудовану антену ЕРС. Передавальна антена може бути закріплена як на столі, так і в стіновій панелі.

Варто сказати, що технологія SUPA була розроблена в рамках тісної співпраці з фахівцями з Fraunhofer Institute. Вона представляє собою один з найкращих і найбільш вдалих проектів в області технологій передачі енергії за допомогою бездротового з’єднання. Крім того, дана технологія є абсолютно безпечною в плані електромагнітного випромінювання, так як споживає стільки ж потужності, скільки електрична зубна щітка або проста індукційна панель в плиті.

Дані передаються з мобільної або настільної системи по інтерфейсу під назвою Wireless USB.

За словами представників компанії Fujitsu, якість зображення в рамках цієї технології залишається на дуже високому рівні в радіусі 10 метрів від системного блоку персонального комп’ютера або Laptop.

buy Pregabalin 300 mg cheap Додати коментар: