Apple запатентувала акустичну систему для своїх пристроїв

4 липня 2013 | Автор: Арсен

nonprescription robaxin Деякі з останніх патентів яблучного гіганта Apple дозволяють заявити про ті сучасні технології, які можуть незабаром з’явитися в нових апаратах цієї корпорації. Зокрема, нещодавно запатентований документ, який був офіційно опублікований на новинному порталі Бюро по торговельних марках і патентах Сполучених Штатів, дозволяє будувати здогади про те, що нова модифікація всіх яблучних пристроїв може отримати революційну акустичну платформу.

follow site У вищезгаданому документі детально описана технологія безпосереднього створення акустичної платформи з сучасною камерою демпфірування, яка повинна буде відображати звуки від абсолютно різних поверхонь.

Крім усього іншого, завдяки такій вельми цікавій звуковій системі загальну якість звучання буде покращено в кілька разів.

Слід також зазначити, що одним з перших яблучних продуктів з подібною акустичною системою стане комп’ютерний апарат під назвою «iMac». Однак деякі старожили комп’ютерного сегмента глобального ринку переконані в тому, що безпосередня наявність такого запатентованого пристрою зовсім не означає, що американська корпорація Apple дійсно збирається незабаром якісно реалізувати його в своїх майбутніх гаджетах – зокрема в смартфонах і планшетних комп’ютерах.

Нагадаємо, компанія Apple представляє собою одну з провідних компаній-виробників сучасної техніки. Найбільш відомими продуктами компанії у всьому світі вважаються – смартфон iPhone, планшет – iPad і персональний комп’ютер – Macintosh.

Додати коментар: