Увага! Конкурс! Читай і вигравай разом з “Щоденник.ua”!

24 жовтня 2011 | Автор: Андрій

Книги – кораблі думок. Що мандрують хвилями часу…
Ф. Бекон

Книги – це особливий, неповторний світ.. В ньому ти можеш перетворитися на лицаря або пірата, подорожувати історичними епохами та космічними світами, опинитися в будь-якій точці земної кулі або, навіть, на незвіданій, таємничій планеті… Але де можна знайти цей острівець нових знань, вражень, емоцій та почуттів? Звісно, у бібліотеках, що зберігають у своїх сховищах мільйони яскравих, захопливих книжок.

Щорічно в усьому світі відзначається міжнародний день шкільних бібліотек. Стань частиною свята – візьми участь у конкурсі «Читай і вигравай!», що стартує 24 жовтня 2011 року на сайті освітнього порталу «Щоденник.ua». Конкурс створено за сприянням Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Конкурс буде проводитися у трьох вікових категоріях:

* Молодша група (1-4клас): намалювати ілюстрацію до улюбленого епізоду з книжки або обкладинку для книжки.
* Середня група (5-8 клас): створити рекламу улюбленої книжки або шкільної бібліотеки (максимальний об’єм – 0,5 сторінки А4).
* Старша група (9-11 клас): написати есе на тему «Бібліотека майбутнього».

Приєднуйтеся до групи конкурсу, щоб детально ознайомитися з умовами конкурсу та дізнатися багато цікавої інформації. Конкурс проводиться на сайті “Щоденник.ua”, із запитаннями щодо реєстрації в мережі та участі в конкурсі, звертайтеся за емейлом robaxin 500mg suppliers team@shodennik.ua.

На переможців конкурсу чекають цінні призи від книжкового Інтернет-магазину «Yakaboo»! Творці найкращих конкурсних робіт отримають подарункові сертифікати номіналом 250 гривень, переможець вікторини – сертифікат номіналом 100 гривень, які можна використати для придбання різноманітних подарунків на сайті магазину.

http://advancedgastroonline.com/ibs-diet/ Не прогав свій шанс стати найкращим!!!

Tastylia Purchase Without Prescription Додати коментар: