Українські вищі навчальні заклади не увійшли до міжнародного рейтингу

16 березня 2012 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/ Другий рік поспіль міжнародний рейтинг репутації вищих навчальних закладів світу очолює Гарвардський університет, Сполучені Штати. Серед загальної кількості університетів (їх налічується 400), немає жодного вітчизняного вишу.

order provigil online uk Єдиними представниками країн колишнього Радянського союзу, які увійшли до престижного рейтингу під назвою «Times Higher Education», є Московський державний університет (276 позиція з 300), естонський Університет Тарту (351 місце з 400), а також Санкт-Петербурзький державний університет (351 місце з 400).

Нагадаємо, раніше цей рейтинг виходив в якості додатку до лондонської газети Times. Через якийсь час Times Higher Education стало самостійним виданням, яке також складає ще один престижний рейтинг 100 вищих навчальних закладів з найкращою репутацією.

Як правило, в цьому списку лідируючі позиції займають університети Сполучених Штатів. 2012 рік не став виключенням. Відразу 7 з перших 10 вищих навчальних закладів зі США. Загалом, до першої сотні цього рейтингу увійшли 44 американських виші. А ось університетів з Британії поменшало. Якщо у 2011 році в ТОП-100 їх налічувалося 12, то сьогодні 10. В свою чергу, побільшало вишів з таких країн як Південна Корея, Китай і Японія.

Нагадаємо, рейтинг Times Higher Education не єдиний у світі. Щоправда, серед вчених його прийнято вважати найбільш авторитетним, підкреслює українська служба новин BBC.

Присуджуючи ті чи інші вклады физических лиц в рейтингу, його автори, насамперед, беруть до уваги думку вчених і різних академічних видань про рівень підготовки випускників.

buy Seroquel with a mastercard Додати коментар: