Види контактних лінз і догляд за ними

5 лютого 2015 | Автор: Арсен

get link Види контактних лінз і догляд за нимиСучасні медичні технології вже давно подарували людям таке чудо як контактні лінзи. При цьому вони допомагають не тільки поліпшити зір, а й можуть додати ексклюзивності вашому образу.

Види лінз:

  1. Для одноразового застосування. Такі лінзи по закінченню 12 годин потрібно зняти і покласти в спеціальний розчин, або якщо вони одноразові – викинути.
  2. Для тривалого носіння. В таких лінзах можна спати і знімати для чищення всього один раз у кілька днів.

i want to buy pregnizone without a prescription Незважаючи на те, які саме лінзи ви виберете або їх вам підбере лікар, правила установки і видалення з ока для всіх однакові. По-перше, обов’язково повинні бути чисті та сухі руки, по-друге, розчин і контейнер для очищення лінз необхідно використовувати строго за призначенням, не допускати потрапляння в них сторонніх предметів.

При виборі рідини краще зупинитися на багатофункціональній, так як нею можна не тільки промивати, чистити, але і зберігати в ній лінзи.

Ось ще кілька порад щодо правильного використання лінз

  1. Надягати лінзи потрібно до нанесення декоративної косметики, також важливо зняти їх до вечірнього демакіяжу.
  2. Не користуватися під час носіння лінз косметикою, у складі якої багато хімії або яка виготовлена на водній основі з натуральними пігментами.
  3. Не використовуйте контактні лінзи, коли хворієте ГРВІ, грипом.
  4. Оберігайте лінзи від попадання на них «неправильних» рідин. А неправильні рідини для них – всі, крім дезрозчину і чистої води.
  5. Не носіть лінзи, термін придатності яких закінчився, оскільки є ризик отримати запалення ока.
  6. Уникайте відвідування душу, лазні, басейну в лінзах – також можливі почервоніння і роздратування.
  7. Раз на півріччя обов’язково відвідуйте окуліста, і розповідайте йому, якими лінзами і розчинами для них ви користуєтеся.

Поради рекомендує портал MKL.

На сьогоднішній день ринок оптики пропонує широкий вибір не тільки звичайних лінз, що поліпшують зір, але і декоративних. Деякі декоративні лінзи можуть змінювати відтінок очей, можуть імітувати оригінальну зіницю (зміїну, котячу), на лінзі може бути нанесений малюнок. А існують також лінзи, які маскують травмовані очі, надаючи більше натуральності зіниці. Також у продажу є захисні лінзи, які зводять до мінімуму попадання ультрафіолетового випромінювання, оберігають очі від такого захворювання, як катаракта.

Терміново зверніться до лікаря, якщо після використання лінз, ваше самопочуття погіршилося. Перед очима біжать кола, є якийсь дискомфорт при носінні або виділяється рідина з ока. І, взагалі, звичайно, не купуйте лінзи самостійно без консультації офтальмолога. Будьте здорові і красиві.

purchase Lyrica online Додати коментар: