Вчений: органи тварин в майбутньому можуть пересаджувати людям

14 вересня 2015 | Автор: Арсен

go site Пересадка органівАмериканським професором Робертом Мішлером був названий час, коли з’являться раптом люди, у яких будуть нутрощі тварин. До недавнього часу ідея про міжвидову пересадку органів сприймалася як нездійсненна. Навіть при дуже сильному процесі пригнічення імунітету в організмі-реципієнті пересаджувані органи не приживалися.

enter Американським медикам вдалося успішно пересадити генетично модифіковане серце свині такій тварині, як бабуїн, що робить перспективу для аналогічних операцій по пересадці життєвих органів людям досить реальною.

Один з провідних вчених у цьому експерименті, професор Роберт Мішлер, який очолює відділення кардіохірургії в престижній клініці при Медичному центрі Монтефіоре в Сполучених Штатах, розказав про майбутнє ксено-трансплантації.

Роберт присвятив багато часу пошуку перспектив, які відкриваються перед міжвидовою трансплантацією. Він досліджував пов’язані також з нею побічні ризики. Вчений зауважив, що людство навряд чи найближчим часом навчиться вирощувати функціональні, повноцінні органи, використовуючи штучні тканини.

Зрозуміло, мова поки що йде виключно про теоретичні можливості, і пересаджують успішно лише клапани серця свиней. Для оволодіння навичками пересаджування повноцінних органів ще потрібно багато експериментів за участю представників тваринного світу. Звичайно, не всі органи, що є у тварин, можуть підійти до людей, проте в нас немає вибору. Традиційні пересадки серця, врешті-решт, стали можливими саме завдяки дослідам на тих чи інших тваринах. Подібним чином створювали інсулін, лікувальні препарати для Сніду, інфекційних і онкологічних захворювань. Якщо після дослідів по ксено-трансплантації у тварин з’являться позитивні результати, то доведеться одного разу ризикнути, пересадивши свиняче серце людині.

Втім, дане питання піднімає багато проблем. Наприклад, в практиці медицини вже були численні випадки, коли традиційна трансплантація донорського серця до іншої людини змінювала особистість того чи іншого реципієнта, властиві йому звички і характер в цілому.

Коментарі (1) на "Вчений: органи тварин в майбутньому можуть пересаджувати людям"

  1. Севта коментує:

    “Ученые”, продолжающие творить свои черные эксперименты со времен Атлантиды. Свиньи, кстати, тоже существа, представляющие результат скрещивания животного с человеком.

tinidazole without prescription Додати коментар: