Вчені з США вперше схвалили ліки для профілактики ВІЛ

14 травня 2012 | Автор: Андрій

http://emindfolks.com/hire-seo-expert Нещодавно Колегія медичних експертів Сполучених Штатів вперше схвалила використання лікарського препарату для профілактики поширеного зараження під назвою ВІЛ.

http://advancedgastroonline.com/viagra-pfizer/ Управлінню з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів Америки медики порекомендували дещо санкціонувати щоденний прийом ліків Truvada пацієнтами, які входять до групи ризику зараження такими захворюваннями як ВІЛ та СНІД.

Варто підкреслити, що згідно американського законодавства управління не має зобов’язання прислухатися до тих чи інших порад експертної колегії. Проте, як показує практика, воно часто вдається до виконання її рекомендацій.

Сьогодні провідні аналітики ведуть розмови про те, що починається нова ера боротьби з СНІДом.

Як відомо, раніше Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів вже схвалювало використання препарату «Truvada» при призначенні комплексної терапії для хворих на ВІЛ людей.

Дослідження та експерименти, що були проведені приблизно два роки тому, показали, що медичні препарати, виготовлені компанією під назвою «Gilead Sciences» в Каліфорнії, володіють здатністю істотно знижувати ризик захворюваності на ВІЛ, особливо серед гомосексуальних чоловіків, а також і серед здорових гетеросексуальних партнерів заражених людей – від 44 до 73%.

Організація ADAC (Рада з використанню антивірусних препаратів) запропонувала призначати препарат Truvada всім людям, що входять до групи найбільшого ризику.

http://rg-onlinesolutions.co.uk/foredi-banjarmasin.pdf: Додати коментар: