Вчені винайшли пристрій, який здатний передбачити дату смерті

15 вересня 2015 | Автор: Арсен

go to link СмертьУчені з Америки змогли створити такий суперкомп’ютер, завдяки якому, можна з точністю до дев’яносто шести відсотків спрогнозувати дату смерті людини.

http://ukdrn.co.uk/slides/glad1.html Крім цього, пристрій дозволяє ще визначати різні види захворювань і встановити діагноз. Вчені впевнені, що такий пристрій значною мірою поліпшить роботу багатьох медичних фахівців.

Вчені повідомили, що якщо суперкомп’ютер видає інформацію про те, що людина незабаром помре, то скоріше всього смерть у настане протягом тридцяти днів.

Основною метою створення такого пристрою є примноження наявних здібностей медичних працівників, а не заміна лікарів.

Вчені ще додали, що пристрій було засновано на даних стану здоров’я більше двохсот п’ятдесяти тисяч людей за останні тридцять років. При цьому, вони впевнені, що їх пристрій допоможе врятувати життя багатьом. Саме тому, пристрій виробляє збір інформації про пацієнтів кожні три хвилини, тут враховуються всі дані, починаючи від рівня кисню і закінчуючи показником артеріального тиску. Ці вимірювання дають можливість надати більш детальну інформацію про стан здоров’я пацієнтів.

buy Lyrica online ireland Додати коментар: