Вчені: спогад про кількість з’їденого допомагає людині довше зберігати відчуття ситості

6 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги: , ,

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/accessories/ Група вчених з Брістольського університету стверджує, що людина довше почувається ситою, якщо зберігає враження від достатньої кількості їжі. При цьому кількість насправді спожитої їжі не впливає на дане відчуття.

source url Відомим є факт, що люди, які страждають на амнезію, дуже часто на практиці зустрічаються з гіперхагією або синдромом підвищеного апетиту.

На думку британських вчених, дуже швидке виникнення відчуття голоду в тієї чи іншої людини може бути безпосередньо пов’язане з тим, що вражень від споживання їжі просто не залишається. Про це повідомляє сайт польза продуктов з посиланням на результати дослідження вчених.

В рамках експерименту всі добровольці були посаджені за стіл. Вони обідали супом, який був поданий в спеціальних тарілках так би мовити «з обманом». Справа в тому, що до кожної тарілки приєднувалася трубочка, за допомогою якої автори дослідження мали можливість зменшувати або збільшувати порцію.

В результаті був зроблений висновок про те, що у людини всі візуальні враження від будь-яких побачених страв поєднуються в сприйнятті для того, щоб вона споживала їжу, а при цьому виникає впевненість в тому, що з’їдено велику кількість їжі і енергії вистачить на довгий час.

Дослідники впевнені, що їхнє відкриття допоможе створити принципово нову терапію для тих людей, які зустрілися у своєму житті з проблемою неконтрольованого високого апетиту.

where to buy tinidazole Додати коментар: