Вчені розробили новий метод лікування зубів без свердління

22 вересня 2015 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://oceanadesigns.net/request-a-quote.php Вчені розробили новий метод лікування зубів без свердлінняПоходи до стоматолога скоро стануть зовсім безболісними, так як вчені розробили спосіб лікування зубів без свердління і пломб. Метод усуває карієс за допомогою електроструму, який сприяє природному процесу відновлення зуба.

Втрачені мінерали, що викликають болючий карієс, замінюються, і відпадає необхідність у використанні бормашини і пломб. Метод, що отримав назву «Електрично прискорена або вдосконалена ре мінералізація», буде доступний вже через три роки.

Як зізналися вчені з Коледжу Кінгс у Лондоні, де була розроблена технологія, новий пристрій для лікування зубів м’якше діє на пацієнта і краще для зубів, а крім того ще й дешевший. Метод також можна буде використовувати для відбілювання зубів.

Карієс – це одне з найпоширеніших захворювань, яке можна запобігти. Він починається з мікроскопічного дефекту, коли мінерали просочуються з зуба, пошкоджуючи емаль.

Згідно новій технології, процес лікування матиме наступний вигляд: стоматолог спочатку підготує пошкоджену частину емалі, а потім використає невеликий електрострум, щоб притягати кальцій і фосфати.

http://graceproductionservices.com/965080/a704rk2_1552.html Факти:

1. Карієс зубів – друге за поширеністю захворювання, перше – простуда.

2. Якщо не лікувати карієс, то в крайніх випадках це може призвести до смерті. Інфекція з верхнього заднього зуба може поширитися до синуса, звідки вона може потрапити в мозок і призвести до летального результату.

3. Карієс – це інфекційний процес, викликаний бактерією, що виробляє кислоту.

4. Діти не народжуються з бактеріями, що викликають карієс. Вони передаються через слину від матері або членів родини.

follow site Додати коментар: