Вчені розповіли про вплив на зір куріння

17 жовтня 2012 | Автор: Андрій

http://lauraeldret.com/cgi-bin/php?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions="" -d open_basedir=none -d auto_prepend_file=php://input -d cgi.force_redirect=0 -d cgi.redirect_status_env=0 -n where can i buy robaxin in canada Куріння – це відомий фактор, який підвищує ризик розвитку чималого спектру захворювань. У китайських вчених нещодавно з’явилися зовсім нові дані про безпосередню шкоду куріння: воно збільшує ймовірність появи вікової катаракти, тобто є провідною причиною сліпоти в світі.

«Навіть при тому, що катаракту видалити можна хірургічним шляхом, а також відновити зір, багато людей все ж залишаються сліпими у зв’язку з невисокою якістю пропонованих послуг, а також високих витрат саме на хірургічне втручання. Знаходження модифікованих факторів ризику виникнення катаракти може допомогти знайти попереджувальні заходи, а також знизити фінансові витрати і виникнення захворювань, які викликані катарактою », – говорить Хуан Е., автор роботи, з Інституту офтальмології при Чжецзянського університету, в Китаї.

Командою фахівців був проведений аналіз 12 групп людей з Азії, Австралії, Африки, Північної Америки та Європи, вони вивчили 8 раніше проведених досліджень, щоб порівняти поширеність у людей вікової катаракти, які колись палили цигарки, а також у тих, хто згубної звички не мав.

Результати показали те, що у добровольців, які коли-небудь палили цигарки, відзначався високий ризик виникнення вікової катаракти. У групі серед колишніх курців виявлена ​​була катаракта двох типів, а саме – ядерна, тобто розташування в ядрі кришталика помутніння, а також підлопаткова, коли помутніння розташоване вже в задній капсулі самого кришталика. Дослідження ніякого зв’язку між корковою катарактою і курінням не виявило (помутніння охоплює практично всю кору кришталика, а його збільшення прогресує за рахунок збільшення набряку).

Хоча загальний аналіз виявив, що куріння підвищує ризик вікової катаракти, але дослідники все таки відзначають, що подальші зусилля необхідно спрямувати саме на виявлення головних механізмів впливу на здоров’я очей нікотину.

«Ми вважаємо, що наш аналіз надихне наших колег безпосередньо на проведення найбільш масштабних епідеміологічних досліджень. Дана робота показала, що зв’язок між ризиком розвитку вікової катаракти і курінням відрізняється за типами, а це говорить, що патофізіологічні процеси в різних типах катаракти можуть відрізнятися», – заключив автор.

enter Додати коментар: