Вчені назвали ТОП-10 причин смерті у світі

12 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://stuarturbandesign.com/client-list/ Вчені назвали ТОП-10 причин смерті у світіОсновні причини смерті чоловіків і жінок у різних країнах світу наведено у звіті «Глобальний тягар хвороб», який підготували дослідники в США. Цей список був сформульований у результаті аналізу величезної кількості інформації, зібраної в 108 країнах світу.

Авторами нового дослідження причин смертності, актуальних практично повсюдно, стали співробітники Інституту показників і оцінки здоров’я імені Вашингтона в Сіетлі. У загальній масі ними були проаналізовані 79 найбільш поширених факторів, що впливають на ймовірність летального результату.

Перевірка відомостей, отриманих під час здійснення випробувань, дозволила медикам зробити висновок, що провідною причиною смерті в більшості країн ось уже протягом ряду років залишається високий кров’яний тиск. Примітно, що поряд з гіпертонією таким же масовим «убивцею» чоловіків і жінок експертами було названо куріння.

http://breast-test.com/ciprofloxacin-in-pregnancy/ Топ-10 основних причин смертності у світі обох статей виглядає наступним чином:

  1. Високий кров’яний тиск
  2. Куріння
  3. Високий індекс маси тіла
  4. Підвищений рівень цукру в крові
  5. Дієта з високим вмістом солі
  6. Дієта з низьким вмістом фруктів
  7. Забруднення атмосферного повітря
  8. Забруднення повітря побутового середовища
  9. Високий рівень холестерину
  10. Алкоголь
follow link Додати коментар: