Унікальна вакцина проти карієсу

4 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги:

http://spartinadesign.co.uk/new-website У китайському інституті біологічних наук в Вухене проводиться розробка спеціальної вакцини проти карієсу.

http://crug-glas.co.uk/the-area/britains-smallest-city/ Вчені зробили висновок, що антитіла в нашому організмі і в крові постійно оновлюються і не вичерпуються. Карієс на сьогоднішній день залишався великою проблемою для здоров’я зубів. Але дослідники змогли вирішити таку проблему.

Для боротьби з бактеріями, які утворюють карієс, вчені-дослідники використовують ДНК – вакцину. Така вакцина відрізняється від звичайної вакцини тим, що в ній міститься не білок-антиген, а фрагменти ДНК мікроорганізму. Доведено, що такі вакцини довго зберігають свою імуногенність. Вакцина ДНК отримала свою назву “Streptococcus mutans” – тобто бактерія, що викликає сильний карієс. Про це повідомляє ресурс Глобальные новости.

Автори створення даної вакцини вважають, що створили кращий захист для зубів від карієсу. Вакцина пройшла успішне випробування на лабораторних тваринах. Ефективність вакцини пояснюється складністю свого складу: білок однієї бактерії стимулював більш гостру імунну відповідь на синтез білка іншої бактерії, який записаний у ДНК (Дезоксирибонуклеїнова кислота).

Нову вакцину може очікувати колосальний успіх – це відзначив журнал під назвою «Journal of Dental Research».

follow link Додати коментар: