Українське населення старіє шаленими темпами

12 листопада 2011 | Автор: Андрій

robaxin without a script Як виявляється, майже 40% людей на планеті біологічно випереджають свій справжній вік. Про це говорять науковці, які переймаються проблемами біологічного старіння людей, яке в останні кілька років сильно прогресує.

follow link За словами дослідників, в наш час хвороби, які раніше не давали про себе знати до 40 років, зустрічаються ледь не в дітей віком 13-18 років.

В тому випадку, якщо така тенденція буде збережена, то людство ризикує втратити велику кількість працездатного населення, кажуть фахівці.

Вітчизняні медики спробували дати відповідь на питання, чому в нашій країні мають місце такі шалені темпи старіння, і чи можна якимось чином сповільнити цей процес.

Так, за їх словами, сьогодні біологічний вік людей відстає від календарного в середньому на 7-9 років. Також медики констатують, що молодшають і діабет, і артрит. А в кожного третього громадянина України спостерігається артеріальна гіпертензія.

Як сказав лікар-невролог на ім’я Дмитро Маньковський, сьогодні зустріти пацієнта, вік якого 18-30 років з інсультом, це вже досить нормальне явище. Але, насправді, ці хвороби характерні для тих людей, яким вже за 40 років.

За словами медика, виною всьому є надзвичайно погана екологія, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, а також неправильне харчування.

Як показало спеціальне дослідження українського інституту геронтології, більш, ніж у половини наших співвітчизників біологічний годинник цокає наперед.

За словами завідувача відділення Інституту геронтології, Валерія Шатила, таких людей сьогодні приблизно 70%, які мають 5 років і вище.

Наприклад, якщо паспортний вік жінки 48 років, то біологічний годинник показу 60 років або навіть і більше.

Лікарі наголошують на тому, що з такими темпами в Україні в найближчому майбутньому може просто не лишитися працездатного населення.

buy fincar 5mg Додати коментар: