У США обгорілому пожежному пришили нове обличчя

29 грудня 2015 | Автор: Андрій

Tadalafil Oral Strips Buy 20 MG 1

buy generic modafinil online uk У Нью-Йорку проведена найобширніша пересадка тканин обличчя в світі. Потерпілому при пожежі в 2001 році учаснику добровільної пожежної дружини повністю пересадили нове обличчя- повний овал анфас, включаючи ніс, вуха, губи, повіки.

Операція була проведена в медичному центрі Нью-Йоркського університету ще в серпні, її результати представлені публіці тільки зараз. Пацієнт – 41-річний Патрік Хардисон (Patrick Hardison) отримав обиччя 26-річного Девіда Роудбаха (David Rodebaugh). Донор загинув при нещасному випадку, катаючись на велосипеді, для пересадки була взята його тканинна маска.

2

Пересадка обличчя тривала 26 годин, в ній взяли участь 150 лікарів, повідомив на брифінгу для преси керівник медичної бригади – пластичний хірург Едуардо Родрігес. Фактично, це були дві паралельні операції, оскільки пацієнту приживляли тканини, зняті з донора на сусідньому операційному столі.

3

Тканини єдиним шматком зняли з загиблого і закріпили в декількох точках на черепі пацієнта, а після, за висловом доктора, «накинули на голову». «Все ідеально розташовано», – запевнив Родрігес.

Право на проведення такої складної операції команда медиків Нью-Йоркського університету отримала тільки після року спеціальної медичної практики, зазначив Родрігес. Університет цілком оплатив операцію, її вартість склала мільйон доларів.

Patrick Hardison

Травми і опіки обличчя Хардисон отримав при пожежі в місті Сенатобія (Senatobia) в штаті Міссісіпі у 2001 році. Особливу небезпеку для його здоров’я представляло відсутність у нього повік, що могло призвести до сліпоти. Тепер пацієнт може моргати і спати з закритими очима.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/bianco-perlino/ Додати коментар: