У 2016 з’явиться штучна шкіра для пересадок

16 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://emindfolks.com/wp-json У 2016 з'явиться штучна шкіра для пересадокУльянівські вчені з Росії збираються створити перший еквівалент людської шкіри, призначений для трансплантації. За їх словами, це станеться вже в наступному році. Про це у вівторок заявила професор Олена Антонова, доктор біологічних наук і директор центру фундаментальних і прикладних проблем біоекології та біотехнології Ульяновського державного педагогічного університету, в інтерв’ю кореспонденту одного з російських інформаційних агентств.

can you buy Lyrica at walmart За словами Олени Антонової, науковці центру в наступному році планують створити багатошаровий клітинний продукт, який стане еквівалентом шкіри людини. Також професор повідомила, що даний етап роботи вчені центру планують проводити при співпраці з представниками НДІ Цитології Санкт-Петербурга.

Першим клітинним продуктом, який планується отримати вже в цьому році, стануть фібробласти шкіри людини.

Як повідомила Олена Антонова, його широко застосовують в рамках лікування різних пошкоджень шкірного покриву, також він використовується в косметології, і служить моделлю при проведенні різноманітних наукових досліджень. Професор зазначила, що виконанням цього етапу роботи вчені центру займаються спільно з Федеральним медичним біофизичним центром імені А. В. Бурназяна, який знаходиться в Москві.

Крім того, за словами Антонової, отримані клітинні продукти будуть поставлятися в лікарні Ульяновської області, а також фармацевтичні компанії і інші установи, що належать до сфери біомедичного напрямку. Планується, що створення біологічного матеріалу буде здійснюватися на замовлення установ, в першу чергу, для лікування опіків і використання в косметології.

Якщо технологія зарекомендує себе добре, то така штучна шкіра для пересадок піде в масове виробництво, тобто згодом з’явиться і в інших країнах світу.

Tastylia Germany Додати коментар: