Цікаві факти про алкоголь

22 березня 2011 | Автор: Андрій | Теги: , , , ,

http://tonywatkins.co.uk/damaris/page/7/ Достовірні факти про алкоголь в рубриці “Чи знаєте ви…?”

 • Чи знаєте ви, що алкоголь знищує нервові клітини головного мозку: 1 літр пива вбиває до 6000 нервових клітин, а 100 грам горілки – 7000.
 • Чи знаєте ви, що синдром похмілля – не що інше, як процес, пов’язаний з виведенням з головного мозку загиблих через відсутність кровопостачання нейронів. Організм відторгає загиблі клітини, з цим і пов’язані ранкові головні болі.
 • Чи знаєте ви, що поверхня головного мозку алкоголіка, за свідченням патологоанатомів, нагадує повстяну поверхню, начисто посічену міллю.
 • Чи знаєте ви, що постійне вживання алкогольних виробів призводить до фемінізації чоловіків і маскулінізації жінок, тобто у чоловіків з’являються деякі жіночі ознаки (розростаються грудні залози, стає ширшим таз) і розвивається імпотенція, а жінки стають більш «мужніми» – грубіє голос, характер, з’являється рослинність на обличчі.
 • Чи знаєте ви, що «Той, хто п’є вино і пиво, той на ранок мочиться власними мізками». У буквальному сенсі. Клітини головного мозку під дією алкоголю відмирають і через деякий час виводяться через сечостатеву систему людини.
 • Чи знаєте ви, що вживання щонайменше 125 мл вина щодня підвищує ваші шанси отримати рак ротової порожнини і горла на 168%.
 • Чи знаєте ви, що вживання пива підвищує більш ніж на 30% вірогідність розвитку раку грудей, причому відсутня чітка залежність від розміру дози.
 • Чи знаєте ви, що пиво ЦЕ НЕ НАПІЙ.
 • Чи знаєте ви, що зачаття в нетверезому вигляді часто призводить до народження дебільного потомства. Причому ризик існує, навіть отримавши зовсім невелику дозу алкоголю, за 1-2 тижня до самого процесу зачаття.
 • Чи знаєте ви, що при щоденному вживанні матір’ю 150 мл чистого спирту ЛИШЕ в 1/3 випадків народжуються нормальні діти.
 • Чи знаєте ви, що для виробництва повноцінного потомства чоловік має не пити протягом 1-2 років. Для жінки цей термін ще більший.
 • Чи знаєте ви, що на Русі існувала традиція, яка забороняла нареченому й нареченій пити вино, щоб зберегти народ від виродження.
 • Чи знаєте ви, що говорить Біблія про вино?
 • Чи знаєте ви, що нешкідливих доз алкоголю НЕМАЄ В ПРИНЦИПІ.
 • Чи знаєте ви, що алкоголь НЕ Є харчовим продуктом.

Вплив алкоголю. Факти про алкоголь.

Коментарі (19) на "Цікаві факти про алкоголь"

 1. Василь коментує:

  Я знав про ці факти, але не завадить ще раз ознайомитися.)) Здоровля людини це не безлімітка.

 2. makar коментує:

  Я б не був таким категоричним.

 3. admin коментує:

  Ну, кожний самостійно вирішує як відноситись.. Але проти фактів не підеш.

 4. makar коментує:

  У той час як надмірне вживання алкоголю вкорочує тривалість життя, помірне пиття може продовжувати її на 15-19%.

  До такого висновку прийшли учені, що проаналізували результати 34 масштабних досліджень, в яких містилися дані по більш ніж 1 мільйону чоловік і були описані 94,5 тисяч випадків смерті.

  Щоб знизити ризик смерті від будь-якої причини, жінкам варто випивати 1-2 “дрінки” на добу, а чоловікам – 2-4 “дрінки”.

  Інші обстеження доводять, що особи, які п’ють помірно, рідше страждають на захворювання серця, ожиріння і депресії порівняно з тими, хто зовсім відмовився від спиртного. Втім, це не означає, що алкоголь в розумних дозах надає захисну дію, просто ті, що п’ють помірно, – це в основному багатші й успішніші люди, що ретельно стежать за своїм здоров’ям. За словами медиків, помірне вживання алкоголю можна вважати маркером вищого соціального статусу, кращого стану здоров’я і зниженого ризику розвитку хвороб серця.

  У ряді досліджень епідеміологічного характеру зроблено припущення, що помірне вживання алкоголю (еквівалентне 15-25 г чистого спирту в день) супроводжується зниженням смертності від атеросклерозу.

  Так, у виноробних областях Франції відзначається низька смертність від ішемічної хвороби серця, незважаючи на велике споживання насичених жирів і високий рівень класичних факторів ризику. Припускають, що захисний ефект алкоголь в більшій мірі зумовлений профілактикою тромбозу, ніж самого атеросклерозу.

  Зниження ризику виникнення серцево-судинних захворювань

  Зниження ризику інфаркту міокарду

  Зниження смертності після інфаркту міокарду

  Зниження ризику розвитку діабету

  Захист від хвороби Альцгеймера

  Вплив на функцію нирок

  Зниження ймовірності захворювання на рак нирок

  Захист печінки

  Зміцнення кісток

  Зниженння ризику розвитку ревматоїдного артриту

  Захист від деяких видів раку

  Зниження ризику розвитку раку легенів

  Протизапальний ефект

  Протекторна дія при радіації

  Вплив на секс

  Це реальні наукові дані, а не попсова жовтопресність. Звичайно, я не говорю про зловживання.

  http://uk.wikipedia.org/wiki/Помірне_вживання_алкоголю

 5. makar коментує:

  Загальна кількість нейронів (нервових клітин) оцінюється в 10-20 мільярдів

  Це ж скільки треба бухати, щоб знищити хоча б половину? А людина в середньому задіює 20 відсотків мозку! :-)

 6. admin коментує:

  так, клітин ніби-то багато. Проте КОЖНА клітина за щось відповідає – за пам’ять, реакцію чи репродуктивну функцію… Яка саме буде знищена – це як гра в рулетку. Ось чому багато молодих сімей не можуть зрозуміти, чому у них народжується дитина з синдромом дауна чи дибіла, бо ж “випивали не часто, на свята”. Зайдіть в будь-який київський роддом, багато цікавого можете дізнатись у персоналу…
  Алкоголь сам по собі – отрута, тут навіть не може бути спорів про його вплив. Будь який чесний, не лукавий хімік чи медик вам скаже, що це небезпечна для організму людини субстанція.
  Cheap 20 MG Tastylia Tadalafil Oral StripsTastylia (Tadalafil) Buy 20 MG “Це реальні наукові дані, а не попсова жовтопресність”
  :) розсмішили, дякую. Ви знаєте, які гроші крутяться в сфері продажу алкоголю? Підкажу – дуже-дуже багато…І звичайно влаштовуються псевдо-наукові дослідження. А от ця “жовтопресність” замовчується.
  “Звичайно, я не говорю про зловживання”.
  А що ви розумієте під “зловживанням”? Це якщо випити здоровому чоловіку півлітра спирту, то наступить смерть, а якщо “трошки”, то помре “лише пару-тисяч клітин” і стане дуже погано?

  Люди, ну включайте уже мозок…

 7. admin коментує:

  Вікіпедію вважати за реальні наукові данні – за оце взагалі 5!

 8. makar коментує:

  Люди завжди пили, п’ють і будуть пити. І більшість дітей по-любому народжуються нормальними. І я не думаю, що в мусульманських країнах, де п’ють на порядок менше, родиться менше дебілів. А клітини помирають не тільки від алкоголю.

 9. makar коментує:

  Что же касается просветительской работы, то проведенный нами социологический опрос показал, что граждан больше бы устроил стиль подачи материалов, основанных на доверительном общении, не директивный и не запугивающий, в большей степени пропагандирующий умеренное употребление алкоголя, а не полный отказ от него.

  Антон ДЯДИЧКО, главный специалист психиатр-нарколог медицинского отдела.
  Управление Федеральной службы
  исполнения наказания России
  по Курской области.
  Елена ЕВДОКИМОВА,
  ассистент кафедры психиатрии
  и клинической психологии,
  кандидат медицинских наук.
  Курский государственный медицинский университет.

  http://www.mgzt.ru/article/1082/

 10. admin коментує:

  makar, в мусульманських країнах родиться на порядок здоровіше і сильніше потомство. Думаю, не важко здогадатися чому саме.
  “Люди завжди пили, п’ють і будуть пити”. Особисто мене схожа інформація 3 роки тому повністю відвернула від вживання алкоголю. Я почав всюди дізнаватися, шукати істину по цьому питанню. Чим і займаюся до сих пір…
  І дуже хочу, щоб побільше людей задумалося. Нехай після цього вони і продовжать пити – все таки це наркотик, а від наркотику позбавитися не так просто…Головне, щоб була почута правдива інформація, а далі вибір за кожним.
  Оці всі заперечення, захист “помірного” вживання ідуть від того, що ви так і не зрозуміли суті – що таке алкоголь.
  Алкоголь — этиловый спирт, относится к сильнодействующим наркотикам.
  В ньому не може бути чогось помірного нешкідливого, тому що це ОТРУТА, НАРКОТИК.
  Порада – почитайте статті на http://alcofact.org.ua/publ/1

 11. igor коментує:

  Мы ришаем свою долю сами!!!!! и комусь ета ище может помочь а камута а может и нет !!!
  ТВОЯ ДОЛЯ В ТВОИХ РУКАХ……

 12. yura коментує:

  Хтось говорить, що наш народ завжди був п’яним. Але є багато “але”.
  Була раніше на Русі норма, яку можна було пити, а норма ця була така: у дні святкувань весняного і осіннього рівнодення чоловікам, які досягли віку у два кола років (16×2 = 32 роки), які виконали борг перед родом, тобто мали не менше дев’яти здорових дітей дозволялося випити, отриману з рук Волхва або Родана (ватажка роду) одну чарку суриці (суриця – настій цілющих трав на джерельній воді з медом, загравша під променями сонця. Її міцність 1 – 1,5 градуса, як зараз в квасі. Набагато пізніше пиво і брага робилися таким же способом, тільки для пива використовувалося зерно, а для браги – фрукти і ягоди. Міцність була та ж: 1 – 1,5 градуса), пива чи браги. Чоловікам, які досягли віку у три кола років (16×3 = 48 років), які мають повне сімейне родове коло здорових дітей (не менше 16) волхв чи ватажок роду підносив ще по одній чарці в дні святкувань літнього та зимового сонцестояння. Ось вона норма! Маєш дев’ять здорових діточок – отримай дві чарки на рік безалкогольного виробу (алкогольне, за сучасними нормативами все, що більше 1,5 градуса)! Маєш шістнадцять здорових діток – отримай чотири чарки в рік! Зауважте, піднести чарку жінці нікому навіть не спадало на думку! Ця норма дотримувалася на Русі з незапам’ятних часів.
  Що стосується весілля, насправді на Русі існувала протилежна, славна традиція, що забороняла нареченому й нареченій пити вино. У цьому звичаї позначилася мудрість народу, що охороняв себе від виродження. І заради наших майбутніх поколінь цієї традиції і нині варто було б суворо дотримуватися!
  Саме на весіллі споживання алкоголю особливо шкідливе й навіть злочинне. У день, коли утворюється родина й зароджується життя майбутнього її члена, труїтися спиртними «напоями» — просто блюзнірство й тяжкий злочин! Якщо молоді не зможуть встояти і разом з усіма вип’ють «за здоров’я», отут-то якраз ніякого здоров’я не вийде. Якщо зачаття нової людини відбудеться в першу шлюбну ніч, коли молоді випили «за здоров’я», то вони мають всі шанси зруйнувати здоров’я своєї майбутньої дитини, отруїти його і своє власне життя.
  А ви говорите, що наші пращури були алкашами! Якби це було, то нас давно тут з вами не було.

 13. makar коментує:

  Жесть :-)
  Нащо так перегинати палку? Не потрібно такого фанатизму. Всьо добре в міру, в тому числі і тверезість. Нічого поганого в бокалі вина чи пляшці пива не бачу. Хто зі мною не згіден, той просто-напросто лукавить. 25 дітей для того щоб льопнути медовухи. Спасибі, поржав :-)

 14. yura коментує:

  igor! Ти вирішуєш сам свою долю, будь ласка! А от про майбутні покоління тебе вчили думати, чи тобі срати на те, що буде після тебе, хай діти і внуки розгрібають самі лайно, яке ти наклав?

 15. yura коментує:

  marek, то не сміятися треба, ти зараз ржеш, а через надцять років будеш за голову хапатися від тої сраки, яка буде з нашим дурним народом, пий винце і пивце й всьо буде просто чудово.

 16. АнюткА:) коментує:

  “Крапля нікотину вбиває коня!”Ми не задумуємося над змістом цих страшних слів, але це факт:( Найгірше те, що людина знає про наслідки цієї отрути, але продовжує пити. Добре, якщо пити. А якщо випивати? Це вже серйозно! Задумайтеся!!! Наша держава лідирує в цьому питанні. Зараз рідко зустрінеш людину, яка б сказала – “Я не п*ю, я не курю…” Саме так, наша доля в наших руках, як вище написав igor, то чому б її не покращити? Я впевнена, об*єднавшись, ми докажемо нашому суспільству, що зобов*язані вести здоровий спосіб життя, хоча б заради майбутніх поколінь! admin, тобі особлива пошана за створення цікавого та корисного сайту!

 17. АнюткА:) коментує:

  Смертельна доза нікотину для людини 50-70 мг., тобто 20-25 сигарет на день! Людина, яка курить свідомо себе вбиває!

 18. Іван коментує:

  респект вам і уважуха за ці реальні теми які ви розкриваєте !!!!!

 19. kola коментує:

  Я згідний що надмірне вживання алкоголю то шкідливо так саме як куріння але я втойже час небачу нічого поганого коли той чи інший може собі дись колись позволити так справді болить голова сушняк але нетреба все узагальнювати діти, смертність, здоровя, є таких багато що непють і не курять а здоровя ніяке

Додати коментар: