Тренування органів рівноваги

8 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги: ,

http://thedoodlepeople.com/category/music/ Практично кожній людині необхідна достатньо висока стійкість аналізатора рівноваги, і її можна й потрібно тренувати. Непоганий результат здатні дати спеціальні фізичні вправи на підкидній сітці і гімнастичному колесі. Крім цього корисні катання на колесі огляду, на каруселях та інших подібних атракціонах парків і садів відпочинку.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/history.html Такими тренуваннями закріплюються рефлекси, які відповідають за утримання людського тіла в просторі в необхідному положенні. Тренують, вчать постійно утримувати тіло у певному, потрібному положенні, акробатичні трюки, активні танці, стрибки у висоту і довжину (зокрема на одній нозі).

Ряд спеціальностей вимагають від працівників відмінного стану їх органів рівноваги. Наприклад, при відборі курсантів в школу пілотів робота цього органу перевіряється з особливою ретельністю. Після виконання віражів льотчики в більшості випадків втрачають почуття орієнтування, а положення літака здатні визначити лише за спеціальним приладам.

Висновок: льотчик, який втратив здатність вільно керувати своїм тілом практично не здатний розрізняти і розуміти повідомлення, які відображаються на приладовій панелі літака.

Найкраще орган рівноваги натренований у космонавтів, а також у льотчиків-висотників.

* Компанія АВТОВАЗ представила нове покоління Lada Kalina 2. Відвідуйте сайт ladakalina-2.com і дізнавайтеся все по даній темі.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/astrix/ Додати коментар: