Топ ідеальних продуктів для здорового перекусу

25 січня 2013 | Автор: Андрій

Всім активно працюючим добре відомо, як буває важко знайти час, щоб повноцінно (і смачно) пообідати в офісі або за його межами. Вкрай важливо навчитися перекушувати корисними і натуральними продуктами. Це допоможе підвищити працездатність і поліпшить ваш настрій.

Топ ідеальних продуктів для офісних перекусів:

go here 1. Сухофрукти і свіжі фрукти.
Банан, на загальну думку, займає лідируючу позицію серед всіх продуктів-перекусів. Він добре насичує, заряджає енергією. Дуже корисно (а також неймовірно смачно) перекусити свіжим соковитим персиком або хрустким яблуком. Пакетик з сухофруктами легко поміститися в ящику вашого робочого столу і по мірі необхідності стане відмінним варіантом перекусу. Рекомендовані сухофрукти: інжир, курага, фініки, банани.

go 2. Горіхи.
Горіхи відмінно втамовують навіть самий звірячий голод (і потрібно їх для цього зовсім небагато – 1-2 жменьки). В якості перекусу ви можете використовувати абсолютні будь-які види горіхів.

click 3. Мюслі.
У робочій обстановці мюслі можна залити йогуртом, додавши до них шматочки свіжих фруктів або сухофруктів.

4. Кисломолочні продукти.
Йогурт, питний кефір, сирні сирки – відмінний варіант для швидкого і корисного перекусу. Однак зупиняйте свій вибір на молочних продуктах без шоколадних і фруктових наповнювачів.

Додати коментар: