Суворий режим харчування – запорука стрункої фігури

19 вересня 2012 | Автор: Андрій

buy modafinil europe source link Здорові продукти харчування не можуть гарантувати нам зниження ваги. При хаотичному режимі харчування людина тільки набирає зайву вагу. А ось дотримуючись суворого графіка прийому їжі, ми нормалізуємо обмін речовин, допомагаючи нашому організму спалювати зайву вагу.

У такому випадку не обов’язково дотримуватися різного роду суворі дієти. Вчені помітили, що відсутність графіка харчування і жирна їжа, здатні змінити природний годинник, порушуючи метаболізм, тим самим збільшуючи ризик ожиріння. Для підтвердження здогадок були відібрані миші і протягом 18 тижнів дослідники Єрусалимського університету вивчали, як на їх вагу впливає споживання жирів.

Курсы английского в Санкт-Петербурге розділили на 2 групи. Половині мишей давали харчуватися жирною їжею, розділивши її ще на дві підгрупи. Одна харчувалася строго за графіком, а друга вживала їжу хаотично. Друга ж частина мишей сиділа на строгій дієті з низьким вмістом жиру. Цю частину теж розділили на дві підгрупи також в залежності від режиму харчування.

У результаті з’ясувалося, що всі чотири групи набрали зайву вагу. Найвищий показник виявився у мишей, які харчувалися довільно. Найнижчий же був у підгрупи, що сиділа на строгій знежиреній дієті. Цікавим виявився факт, що миші вживали їжу строго за графіком почували себе набагато краще, ніж свої родичі, які сиділи на знежиреній дієті.

У гризунів з режимної групи вага тіла була на 12% менше, концентрація холестерину була знижена на 21%, а чутливість до холестерину в 1,4 рази більше, порівняно з нережимною групою. Дієта сама змінювала обмін речовин, спалюючи калорії між прийомами їжі, не відкладаючись у вигляді жиру на наших таліях.

http://oceanadesigns.net/images/granite/havana-gold/havana-gold.jpg Додати коментар: