Створено засіб від наслідків магнітних бур

21 вересня 2015 | Автор: Арсен

follow url Створено засіб від наслідків магнітних бур Науковці винайшли абсолютно просте пристосування, здатне захистити від магнітних бур, вірніше від їх впливу на людський фізичний стан. Даний засіб являє собою пасту з листя і кори берези, і вона буде захищати організм людини від такої популярної шкоди.

source site Для зазначеного експерименту фахівці в якості піддослідних взяли, природно, гризунів, які були розділені на 3 групи. Кожна з них протягом місяця щодня отримувала трав’яні настої, що, в свою чергу, дало можливість визначити ті чи інші зміни в поведінці “респондентів” під час магнітних бур.

З’ясувалося, що група мишей, що отримувала пасту з березових інгредієнтів, вела звичний для них спосіб життя, коли при цьому інші 2 групи почали менше пересуватися, а також чахнути в куточках своїх клітини.

Виявилося, що новий засіб допомагає понизити чутливість до бур. Дане відкриття особливо порадує людей похилого віку, а ще гіпертоніків, адже саме ці дві групи вважаються найбільше схильними до нездужань в період дії магнітних бур.

Обов’язково відзначимо, що в медицині вже дуже давно відомі позитивні властивості берези. Наприклад, відвар з кори і листя берези традиційно використовується як сечогінний, лікувальний, а також бактерицидний засіб. При цьому масляну витяжку з цього дерева використовують в дерматології.

Важливо знати, в будь-якому випадку, що магнітні бурі вважаються найнебезпечнішими безпосередньо для людей старшого і середнього віку, які страждають ішемічною і гіпертонічною хворобою серця.

follow link Додати коментар: