Серцева тканина тепер може бути склеєна як застібка на липучці

2 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://oceanadesigns.net/feed/ Серцева тканина тепер може бути склеєна як застібка на липучціНова система для вирощування серцевої тканини в лабораторії може забезпечити в майбутньому виробництво запасного серця, печінки або ділянки легені. Університет Торонто в особі своїх учених розробив асиметричні двомірні петлі білка стільникової форми, які склеюються як застібка на липучці і зберігають усі необхідні умови, в яких тканина і м’язові клітини ростуть в організмі.

methocarbamol robaxin 500 mg canadian Петлі зроблені з гнучкого полімеру під назвою POMaC. Т-подібні структурні елементи зчіплюються між собою, утворюючи тим самим петлі у вигляді малюсіньких гачків на смугах застібки на липучці. Вони утворюють петлі і отвори, і з’єднуючись разом утворюють міцну структуру. Дослідники перевірили свій винахід з різними вихідними параметрами для експерименту і в підсумку отримали приблизно схожі результати.

«Як тільки ви з’єднуєте їх разом, вони починають скріплюватися», – говорить керівник проекту Милика Редизик, розповідаючи про спосіб, яким клітини серцевого м’яза з’єднуються разом і утворюють петлі з полімеру. «І коли ми застосовуємо електричне стимулювання, ми бачимо, що вони починають синхронізувати свою пульсацію».

Спосіб, яким ці «липучки» стискаються і розтягуються, а потім зливаються, допомагає серцевим клітинам ставати більш жорсткими і більш міцними, що робить їх здатними залишитися в строю після руйнівних впливів фізичних і емоційних навантажень протягом життя, які вкрай негативно позначаються на серці.

Серцева тканина тепер може бути склеєна як застібка на липучці

Це — довгостроковий план по одержанню таких гнучких модульних структур, які виробляють штучну тканину, придатну для використання і відновлення пошкоджених ділянок серця.

enter site Додати коментар: