Що відбувається з вашим тілом після того, як ви випили банку «Коли»

4 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://tikkunspa.com/july-specials/ Що відбувається з вашим тілом після того, як ви випили банку «коли»Ви коли-небудь думали над тим, що відбувається всередині вашого тіла після того, як ви випиваєте банку газованої води? Зараз ми розповімо вам деякі цікавості про те, що відбувається з вашим тілом після того, як ви випиваєте банку «коли».

Через перші 10 хвилин

Ваш організм зазнає важкого удару від 10 ложок цукру (це, між іншим, його рекомендована ДОБОВА доза). Але ви не відчуваєте цю надмірну солодкість: фосфорна кислота її пригнічує. Навіщо ж тоді в Колу додають стільки цукру? Відповідь проста: він викликає прилив допаміну (гормон мотивації і задоволення), тобто вас по суті підсаджують на солодкий наркотик.

Через 20 хвилин

Рівень цукру в крові швидко падає. Це викликано різким викидом інсуліну. Ваша печінка реагує на ці метаморфози і всі надлишки цукру переробляє в жир.

Через 40 хвилин

Організм починає поглинати кофеїн, що міститься в банці. Ваші зіниці розширюються, а кров’яний тиск підвищується. Печінка починає викидати в кров надлишки цукру. Аденозин блокує рецептори втоми у вашому мозку — і ось, ви вже не відчуваєте сонливості.

Через 45 хвилин

Дофамін, вивільнений в результаті вживання Кока-коли, продовжує стимулювати центри задоволення вашого мозку. Ви все ще в піднесеному настрої. На фізичному рівні це працює так само, як і у випадку з героїном, до речі.

Через 60 хвилин

Фосфорна кислота зв’язує кальцій, магній і цинк у вашому кишечнику. Це прискорює метаболізм, але в той же час знищує ваші зуби і кістки.

Більше 60 хвилин

В гру вступають сечогінні властивості кофеїну. Вам дуже хочеться в туалет по-маленькому.

Ще пізніше

Ви знову хочете що-небудь солоденьке. «Кола ще залишилася?». Якщо ні, ви станете млявими, дратівливими, і витратите останні годину-дві робочого часу абсолютно бездарно.

buy Rizatriptan online От що почули науковці від однієї людини:

«Коли я працював фармацевтом, то бачив довгострокові ефекти, які справляє на людей газована вода. Майже всі клієнти нашої компанії — це люди, які випивають в день одну-дві банки коли. Потім вони починають купувати серцеві препарати, ліки від тиску і діабету. А ще вони без кінця лікують зуби і частіше за інших страждають від переломів».

І ось ще що: щодня у світі продається 1,6 млрд. банок і пляшок Coca-Cola! Ви вважаєте, це нормально?

Коментарі (1) на "Що відбувається з вашим тілом після того, як ви випили банку «Коли»"

  1. неважливо коментує:

    Шукаємо інформацію на вікіпедії і не висмоктуємо сенсацію з пальця…

enter site Додати коментар: