Що відбувається в організмі, коли ви пропускаєте прийом їжі?

2 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://oceanadesigns.net/envira/african-ivory/ Що відбувається в організмі, коли ви пропускаєте прийом їжі?Ми всі знаємо, що їжа є «паливом» для людського організму, але при високому ритмі життя багатьом з нас часто доводиться пропускати прийом їжі.

can i buy Lyrica online Часто трапляється так, що ми пропускаємо прийом їжі через банальний брак часу. Якщо ми робимо це часто, то така звичка може призвести до певних наслідків для нашого організму.

Давайте ж дізнаємося, що відбувається в нашому організмі, коли ви починаєте пропускати прийоми їжі, а потім і зовсім перестаєте їсти?

Перші 6 годин

Все в нормі. Наш організм починає розщеплювати глікоген – який зберігає енергію в нашому організмі в глюкозу, яку клітини використовують в якості «палива». Близько 25 відсотків виробленої енергії використовується мозком, решта йде до м’язів і еритроцитів.

Через 6 годин

Припиняється такий метод вироблення енергії, так як виснажуються запаси глікогену. Це призводить до стану “злості від голоду”.

Через 6-72 години

Організм входить у стан кетозу, коли він починає постити або голодувати. Так як в крові залишається мало глюкози, наше тіло починає розщеплювати жир для отримання енергії, яка потім розпадається на жирні кислоти. Однак мозок не може нормально функціонувати при такому стані і його функція погіршується.

72 години

Через 72 години наш організм починає головним чином поїдати себе. Без запасів цукру і жиру, організм намагається отримати енергію з інших джерел і починає використовувати запаси білка.

1-2 тижні

Без надходження вітамінів і мінералів, імунна система починає відключатися разом з іншими “непотрібними” функціями, такими як менструація і лібідо.

3 тижні – 70 днів

Голод може призвести до смерті за 3 тижні і до 70 днів.

Порушення режиму харчування

Що відбувається в організмі, коли ви пропускаєте прийом їжі?

Гормональний дисбаланс

Кожен раз, коли ви пропускаєте прийом їжі, рівень кортизолу підвищується і викликає тривогу. Рівень інсуліну також швидко підвищується і падає, що викликає нестабільний рівень цукру в крові.

Проблеми з травленням

Наш організм звик працювати весь день, і коли ми пропускаємо прийом їжі травна система нездатна виконувати свою функцію належним чином. Адекватна функція травлення і обміну речовин вимагає 3-х прийомів їжі і 2 перекуси.

Організм зберігає жир

Пропускаючи прийом їжі, ви вводите свій організм в оману. Він вважає, що ви голодуєте і, замість того, щоб спалювати жир, організм зберігає його, щоб забезпечити вас енергією на наступний період.

Втома

Пропуск прийому їжі уповільнює обмін речовин і викликає відчуття втоми. Регулярний прийом їжі допомагає підвищити обмін речовин і спалювати більше калорій.

http://apacheip.com/contact/el-dorado-arkansas-office/?PHPSESSID=e0a27b067a1f3375e071410c03e0c02a Додати коментар: