Ще один доказ корисності дієт

20 жовтня 2011 | Автор: Андрій

Австралійські вчені стверджують, що на розумові здібності підлітків безпосередньо впливає їжа, якою вони харчуються.

source link У процесі експериментів, які проводилися в 2005 і 2007 роках, здійснювався детальний аналіз дієт і психіка близько 3 тис. дітей підліткового віку. В результаті досліджень, було встановлено, що якість харчування дуже впливає на розумові здібності піддослідних. Даний зв’язок, спостерігався навіть у тому випадку, коли, до уваги приймалося розумове здоров’я на початковому етапі експерименту і чинники на зразок куріння і ваги.

В ході проведення досліджень, одних підлітків годували погано, інших добре, а третім – поступово покращували якість їжі. Підлітки другої і третьої категорії з часом почали демонструвати поліпшення свого психічного стану, чого не можна було сказати про юнаків першої категорії. У тих підлітків, які погано харчувалися, було відмічено погіршення розумових здібностей, які супроводжувалися нервовими зривами. Як стверджують вчені, що проводили експеримент, пояснити такий вплив їжі на психіку людини, дуже важко, адже таке пояснення не можна обмежити лише змінами на рівні фізичної активності або ваги.

Як показує практика психологічна, три чверті душевних недуг починається у віці до 25 років. А що стосується депресивних розладів, то середній вік, в якому вони з’являються, становить 13 років. Якщо ж людина пережила депресивний стан, то цілком імовірно, що вона переживе його, ще раз.

Але виходячи з результатів проведених досліджень, вчені прийшли до висновку, що дієта належить до тих факторів зовнішнього світу, які мають прямий вплив на психічне здоров’я людини, особливо це важливо в юнацькому віці. Якщо контролювати дієту підлітків, то в багатьох випадках, можна запобігти нервові зриви і подальші проблеми психологічного характеру.

click here Додати коментар: