Рецептурні ліки щороку вбивають сотні тисяч людей

15 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://oceanadesigns.net/images/granite/exodus/exodus.jpg Ліки за рецептомРецептурні ліки від депресії або безсоння назвали третім головним вбивцею населення, так як вони викликають смертельно небезпечні побічні ефекти. Так чому лікарі продовжують роздавати їх, не думаючи про наслідки?

enter Зловживання медикаментами є однією з головних загроз для дорослого населення Великобританії і низки інших країн, з’ясували вчені в недавньому дослідженні. Між тим на цю проблему звертають увагу занадто мала кількість фахівців. Мова йде про рецептурні ліки, які призначають для лікування психічних розладів, включаючи тривожний стан, депресію і безсоння.

Щороку тільки у Великобританії видається 80 мільйонів рецептів на ці ліки. Вони не тільки часто є необов’язковими і неефективними, але ще й перетворюють пацієнтів у наркоманів, викликаючи важкі побічні ефекти і навіть смерть. Наприклад, ліки з групи антипсихотиків, які зазвичай дають пацієнтам з деменцією для утримання їх в спокійному стані, підвищують небезпеку хвороб серця, діабету та інсульту.

Прийом цих ліків також збільшує ризик переломів, включаючи і травми шийки стегна, які істотно скорочують життя літніх пацієнтів. Деякі антидепресанти пов’язані з небезпечними аритміями серця. При цьому смертність, викликана побічними ефектами рецептурних ліків, значною мірою недооцінюється.

Справжні цифри виглядають страшними, і деякі експерти вважають, що дані препарати є третім головним вбивцею населення після хвороб серця і раку.

get link Додати коментар: