Регулярне споживання екстракту граната впливає на процеси старіння

25 листопада 2011 | Автор: Андрій

buy Pregabalin online Плоди граната звичайного (Punica granatum) здатні запобігти деяким захворюванням серця, знизити вплив стресу і навіть поліпшити сексуальну активність. Нещодавно, дослідники позиціонували плоди гранати як нове джерело молодості і здоров’я.

orlistat online without prescription До такого висновку прийшли вчені після дослідження, в якому було доведено, що регулярне вживання екстракту граната уповільнює молекулярний процес метаболізму ДНК, повідомляє агентство The Daily Mail.

Ці висновки були доведені в ході випробувань за участю 60 добровольців. Люди різного віку, чоловіки і жінки, приймали щодня гранатовий екстракт, у вигляді капсул, протягом 30 днів. В цей час група вчених, що працювали під керівництвом Серджіо Страйтенбергера (Іспанія), відстежували динаміку утворення ряду пуринових нуклеозидів – продуктів білкового окислення, що утворюються в організмі в умовах стресу, і порівнювали зміни з даними контрольної групи.

Вченим вдалося виявити зниження концентрації 8-Oxo-DG (8-оксо-2-дезоксигуанозину) – маркера, пов’язаного з внутрішньоклітинними ушкодженнями, здатними провокувати помітні порушення в діяльності мозку, м’язів, нирок і викликати старіння шкіри.

Механізм дії продуктів з граната пов’язаний зі здатністю уповільнювати реакції окислення ДНК всередині клітини, які відбуваються з віком, до такого висновку прийшли вчені іспанської компанії ProbelteBio. До того ж відомо, що плоди гранатів дуже багаті вітамінами: А, С, Е, залізом і різними антиоксидантами, що нейтралізують дію вільних радикалів.

Позитивний вплив гранатового соку для поліпшення якісних показників крові відомий і використовується вже давно.

how many robaxin to get high Додати коментар: