Прорив у боротьбі з короткозорістю

15 січня 2011 | Автор: Андрій

http://apacheip.com/favicon.ico Прорив у боротьбі з короткозорістюБоротьба з міопією була метою дослідників з Університету Нового Південного Уельсу. І вона дала результати. Вже завершено випробування лінз з твердого пластику, які покращують зір людини. На відміну від м’яких лінз, нові лінзи вдягаються лише на ніч.

source link Ось що каже з цього приводу дослідниця Хелен Сварбік: «Тепер ви можете весь день бачити все навколо ясним та чітким. Вночі, не перериваючи ваш сон, лінзи корегують контури рогівки ока».
В Азії де зареєстровано більше 85-ти відсотків людей, страждаючих на міопію, такий метод лікування має широке застосування. Лінзи також можуть допомогти людям з короткозорістю на початковій стадії – запевняють дослідники. Для молоді ця новина є найбільш актуальною, бо саме в такому віці усування загрози для зору є найбільш ефективним.

До випробувань була залучена велика кількість волонтерів.

«Протягом року під наглядом знаходитиметься спеціально відібрана група пацієнтів. Головним завданням даного дослідження є повне усунення короткозорості або хоча б зменшення кількості хворих на неї» – повідомляє нам Хелен Сварбік.

«Завдяки цим дослідженням ми можемо надати реальну допомогу хворим на короткозорість, особливо тим, у яких швидко прогресує захворювання» – каже Едвард Лам.

Для того, щоб лінзи підходили пацієнту ідеально, фіксують покази кожного ока.

«Мені вже не потрібно шукати окуляри в квартирі, мені тепер можна зовсім про них забути» – радіє пацієнтка Джен Нґ.

Операція – це великий ризик. 100% гарантії вам ніхто й ніколи не дасть. Тепер існує безпечна альтернатива – використання рефракційної терапії.

______
Кажуть, що за допомогою електронних сигарет можна кинути курити!? Відтепер электронные сигареты в Одессе за доступними цінами.

http://1844house.com/tag/summersalads/ Додати коментар: