Порушення біологічного ритму провокує ожиріння

4 вересня 2012 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/images/granite/mediterra-sun/mediterra-sun.jpg click За останніми даними порушення таких факторів як сон і прийом їжі збільшує ризик ожиріння. Навіть якщо фізичні вправи і ваша сувора дієта не в силі позбавити вас від зайвої ваги, прийшов час змінити ваші біологічні годинники. Через непередбачуваний і насичений темп нашого життя таке порушення стало звичайним явищем. Як стверджують вчені Університету Абердіна прийом їжі і відходження до сну повинно відбуватися в один і той же час.

Для збереження стрункої фігури необхідно упевнитися, що ваш сон проходить у цілковитій темряві. Періодичність проходження прийому їжі, неспання і сну активізує роботу клітин в організмі, які впливають на викид гормонів, відповідають за метаболізм і інші, життєво важливі процеси в нашому тілі. Основним чинником, що регулює біоритм людини, рослин та тварин є світло. Поява електричного світла дозволило людині змінити цей взаємозв’язок між навколишнім середовищем і ритмом людини.

Через усі ці фактори людський годинник знаходиться в постійній боротьбі за налаштування людського організму на здоровий спосіб життя, цим самим провокуючи метаболічні проблеми, пов’язані з нашим здоров’ям і збільшуючи ризик ожиріння. Ключем виживання у тварин і рослин є їх біологічні ритми. Проведені раніше дослідження по відношенню до людей, що працюють в нічну зміну підтвердили припущення вчених про дотримання біологічного режиму.

Джерело: glob-news.ru

Seroquel capsule Додати коментар: