Несумісність алкоголю з усіма видами антибіотиків — міф

12 червня 2013 | Автор: Катерина | Теги: , ,

http://resultsnationalfunding.com/xmlrpc.php?rsd Несумісність алкоголю з антибіотиками -- міфЦікавий факт для тих, хто полюбляє випити ввечері келих доброго вина або алкогольного коктейлю.  Лікарі стверджують, що приймати алкогольні напої під час прийому антибіотиків суворо заборонено, що стає для декого неприємним сюрпризом. Але вчені стверджують, що це протипоказання є лише міфом.

Tastylia (Tadalafil) Order 20 MG В дійсності ж алкоголь може давати негативні наслідки лише під час прийому невеликої групи антибіотиків, а саме тинідазолу, метронідазолу та сульфаметоксазолу/триметоприму. Ці препарати призводять до накопичення у організмі ацетальдегідів, що відповідають, до того ж, за похмілля — вживання будь-якої кількості навіть найслабшого спиртного разом із ними призводить до почервоніння шкіри, блювоти та непритомності. Зазвичай дані антибіотики призначають під час лікування гострих кишечних розладів та при виведенні глистів.

Хоч доказів несумісності алкоголю з іншими антибіотиками не знайдено, все ж таки не варто зловживати спиртним під час курсу лікування. Спирт розширює судини, що заважає вашому організму боротися з інфекціями; збільшується навантаження на печінку, що заважатиме їй працювати більше-менш нормально під час прийому сильнодіючих препаратів. Окрім цього, нирки втрачають більше рідини, що може призвести до зневоднення організму.

Але залишається питання, кому і навіщо було потрібно пускати байку про надзвичайну шкоду алкоголю вкупі з антибіотиками? Доктор Карл Крушельницьки припускає, що цей міф був першим ефективним засобом від інфекцій, що передаються статевим шляхом (таких як гонорея та сифіліс). Медики, вочевидь, були стурбовані тим, що під впливом алкоголю люди схильні до випадкових статевих зв’язків і, очевидно, до розповсюдження венеричних хвороб.

Коментарі (1) на "Несумісність алкоголю з усіма видами антибіотиків — міф"

http://nonprofitchurchconsulting.com/tag/madison-visioneering/feed/ Додати коментар: