Недосипання впливає по-різному на жінок і чоловіків

5 листопада 2012 | Автор: Андрій

Tadalafil Oral Strips No Prescription click Нестача сну сприяє ожирінню за рахунок посилення у чоловіків апетиту і, не дає насититися жінкам після прийому їжі, пише одна відома газета, посилаючись на експеримент з 27-ми повністю здоровими добровольцями.

З’ясувалося, що при недостатній кількості сну у осіб чоловічої та жіночої статі змінювався рівень різних гормонів. Як зазначає доктор Марі-П’єр Сенонж (Колумбійський медичний центр), зменшена тривалість сну абсолютно здорової людини з самою нормальною вагою впливає на всі метаболічні фактори частково.

Головним чином, можливий вплив на споживані обсяги їжі, завдяки гормональному впливу. Однак у жінок і чоловіків це відбувається абсолютно по-різному. «Ми надзвичайно здивувалися, коли встановили в ході роботи, що недостача сну не має істотного впливу безпосередньо на рівень цукру, лептину і глюкози. Також виявлені були статеві відмінності в греліні – тобто в гормоні, який сильно стимулює голод, а також в гормоні насичення – GLP-1 “, – говорить Сенонж.

Вченими був виміряний рівень гормонів в крові всіх людей після того, як вони проспали по чотири або по дев’ять годин. У чоловіків в першому випадку підскакував грелін, у жінок же падав GLP-1. При всьому цьому, дані реакції стали унікальні для обох груп. Про такі відмінності дослідникам раніше не було відомо.

glob-news.ru

go site Додати коментар: