Наука розгадала захисні механізми раку

16 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://ridgewayfriends.org.uk/5790-2/ Наука розгадала захисні механізми ракуВчені з Університету Бірмінгема змогли визначити механізм виживання, який допомагає клітинам раку адаптуватися до впливу найпотужніших і сучасних лікарських препаратів. Ці ліки впливають на їх генетичний контроль, що повинно по ідеї знищувати пухлини.

http://toriigateinc.com/the-firm/ Сучасні засоби для лікування раку мають добре продуманий сценарій дії. Як правило, молекулярні “ярлички” приєднуються до ДНК, які відправляють сигнали клітинам, повідомляючи їм про те, яким чином вони повинні збирати власні ДНК, включати або вимикати гени. Ліки під назвою інгібітори HDAC викликають скупчення певного типу “ярликів”, які призводять до потенційно згубних змін в активності генів, що призводить до знищення ракових клітин.

Але в той час як інгібітори HDAC дійсно успішно лікують певні різновиди раку начебто лімфоми, інші пухлини адаптуються до цих ліків. Британські вчені припустили, що пухлини роблять це за рахунок активації вбудованої відповіді на інгібітори HDAC, який змінює баланс “ярликів”, підтримуючи нормальну генетичну активність і зберігаючи життєздатність клітин.

Відкриття цього механізму виживання пухлин володіє великим практичним значенням. Воно може допомогти визначити, які пацієнти підходять під лікування раку за допомогою різних ліків.

Крім того, на основі отриманих даних вчені зможуть розробити нові види лікування, які подолають механізм виживання тих різновидів пухлин, що не реагують в даний час на ліки.

http://dsigns.co.uk/news Додати коментар: